Sağlık Bakanlığı , Sağlıkta kalite ve Akreditasyon daire başkanlığı tarafından yapılan KALİTE değerlendirmesinden Hastanemiz 100 üzerinden 96 puan almıştır .

Bölgenin en büyük branş hastanelerinden biri olan hastanemizde , hizmet kalitesini yükseltmek için sürekli çalışmalar yapılmaktadır . Geçen yıl da denetlemede 94 puan alan hastanemiz bölgede bir rekora imza atmıştı . Bu yıl işimiz daha da zordu , çünkü hedeflerimizi biraz daha büyütmüştük . Bu hedef doğrultusunda personel eğitimlerine ağırlık verip tüm personelimizi kalite eğitmlerinden geçirdik . Hastalarımızın şikayet ve önerileri bizler için çok önemliydi gerek yaptığumız memnuniyet anketleri gerekse birebir görüşmlerle hastalardan aldığımız geri bildirimler doğrultusunda iyleştirici faaliyetlerle hizmet kalitemizi yükselttik , ve bu emeklerimizin karşılığını aldık .

Hastanemizde Kadın doğum ve çocuk hekimlerimiz Cumartesi, Pazar dahil olmak üzere bütün resmi bayram ve tatillerde 24 saat hizmet vermektedir .

Bölgenin ilk ve tek Tüp bebek ünitesine sahip Hastanemizde hedefimiz daima daha iyi bir hizmet ve artan oranda Hasta memnuniyeti sağlamak .

Başta Kalite direktörümüz Özge Toprak ve Baş Hemşiremiz Fatma DELİOĞLU olmak üzere bütün çalışanlarımızı emeklerinden dolayı kutluyor , ekip çalışmasıyla Hastanemizi daha yukarı taşıyacağımıza inanıyoruz

MOZAİK HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ

FAZIL ALTINAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir