ÖZEL MOZAİK KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ

2004 yılında bir grup idealist doktorun halka daha kaliteli ve üst düzeyde bir hizmet vermek amacıyla başlatmış olduğu girişim, daha sonra aynı zihniyette olan diğer doktorların da katılımıyla Özel Mozaik Hastanesi’nin kadrosunu oluşturmuştur. Bugün işte bu nitelikli dev kadronun eseri olan Özel Mozaik Hastanesi halkımıza hizmet vermeye hazır hale gelmiştir.

Değerli dostlarımız, bir ülkenin sağlık düzeyi anne ve bebek ölüm hızıyla belirlenir. Başka bir deyişle anne ve bebek ölüm hızı düşük olan bir ülkenin sağlık düzeyi yüksek demektir. Bizler de bundan hareket ederek içinde yaşadığımız topluma en kaliteli hizmeti vermeyi hedefledik. Sağlıklı gebelikten sağlıklı bebeğe kadar geçen sürenin mükemmel olmasını sağlamayı, bölgemizdeki tüm kadınlara ve tüm çocuklara, yüksek düzeyde bir sağlık hizmeti vermeyi amaçladık. Hastanemiz, bölgemizin sağlık düzeyini Türkiye’nin en gelişmiş bölgelerinin sağlık düzeyinin üzerine çıkarmayı hedeflemiştir.

Hastanemiz 7.328 metrekare kapalı alana sahiptir. Arka tarafta da 1.000 metrekare’lik bir otopark alanımız mevcuttur. Hastanemizin 3 ameliyathanesi ve 3 doğumhanesi en son ve üstün teknolojik donanıma sahip özelliktedir. Doğum masalarımız dünyada ödül almış masalardır. Son model teknolojik cihazlarla donattığımız Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz, ilimizin en mükemmel hizmet veren Yoğun Bakım Ünitesi niteliğindedir. Sarılıklı bebeklere hizmet veren Fototerapi ünitemizdeki yoğun fototerapi cihazlarıyla kan değişimlerine olan gereksinimi kaldırmayı hedefledik.

Hastanemizde bulunan Kemik Yoğunluğu Ölçüm Cihazı ve meme kanseri taramasında kullanılan Dijital Mamografi cihazı Türkiye ‘de bulunan sayılı cihazlardandır. Mamografi cihazımız minimum radyasyonda çok detaylı taramalar yapabilen üstün nitelikli bir cihazdır, bölgemizde tektir.

TAKİPTE KAL

Haber, Makale, Video

Sağlığınız için doğru bilgiler, güncel makale, duyuru, video ve çeşitli ipuçları için takipte kalın. Her gün yeni bilgi ve paylaşımlar.