5651 sayılı internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun hükümlerine yönelik yasal sorumluluk gereğince ziyaretler kayıt altına alınmaktadır.

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunun kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla Özel Antakya Sağlık Hizmetleri A.Ş. MOZAİK HASTANESİ” tarafından hazırlanmıştır.

ONLİNE LABORATUVAR SONUÇ TALEBİNİZ NEDENİYLE

Bilgi Güvenliği Süreçlerinin Yürütülmesi, Faaliyetlerin Mevzuata Uygun Yürütülmesi, Hukuk İşlerinin Takibi ve Yürütülmesi, İletişim Faaliyetlerinin Yürütülmesi ile Yetkili Kişi, Kurum ve Kuruluşlara Bilgi Verilmesi amaçlarıyla otomatik yollarla ziyaretçi kaydı yapılmakta ve bu kayıtlar hastanemiz tarafından denetlenmektedir.

Kimlik, İletişim, İşlem Güvenliği ile Görsel ve İşitsel Kayıt kişisel verileri, KVKK 5. maddesinde yer alan kanunlarda öngörülmesi ve MOZAİK HASTANESİ” nin meşru menfaati hukuki sebeplerine dayanarak Bilgi Güvenliği Süreçlerinin Yürütülmesi, Faaliyetlerin Mevzuata Uygun Yürütülmesi, Hukuk İşlerinin Takibi ve Yürütülmesi, İletişim Faaliyetlerinin Yürütülmesi ile Yetkili Kişi, Kurum ve Kuruluşlara Bilgi Verilmesi amaçlarıyla otomatik yolla işlenmektedir.

Söz konusu kişisel veriler,

Kanunlarda öngörülmesi ve “MOZAİK HASTANESİ” nin meşru menfaati” hukuki sebebine dayanarak, “yetkili kişi, kurum ve kuruluşlara bilgi verilmesi” amacıyla istenilmesi halinde yurt içinde kamu kurum ve kuruluşları ile avukat/larımıza aktarabilecektir. Yurt dışına aktarılmayacaktır. Kanun’un ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesindeki taleplerinizi MOZAİK HASTANESİ” ne elden, Fevzi Çakmak Mah. Örgü Cad. No 12 Antakya/HATAY adresimize posta yoluyla, noter aracılığıyla ve ozelantakyasaglik@hs04.kep.tr elektronik posta adresine elektronik posta yoluyla iletebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgiler Aydınlatma Metninde Bulunmaktadır.

Aydınlatma Metnine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları